5.A a 5.B na lyžařském výcviku

pro rodičepro žáky

1. den

Dne 4. 2. zahájily třídy 5.A a 5.B lyžařský výcvik. Na první den jsme vybrali na rozježděnou místo před chatou AHOJ v Hraběticích. Počasí nám přálo. Měli jsme skvělé podmínky pro trénink na zbylé 2 dny. Většina se neskutečně snažila a ke noci dne bylo znát obrovské zlepšení.

2. den 

5. 2. jsme již mohli vyrazit na 1. pořádný výlet. Start byl opět před chatou AHOJ. Cílem se nám pro tento den stala chata KRÁLOVKA. Počasí nám opět přálo. Děti, které předtím nikdy na lyžích nebyly, tak mají představu, že počasí na lyže rovná se slunečné, teplé, bezvětrné, nesněžící počasí. 🙂 Až na výjimky se všichni dostali na lyžích jak na chatu Královka, tak i zpět k chatě Ahoj. U chaty Královka nás uvítalo překrásné obrovské iglů. Děti ale i dospěláci byli překvapeni, jaké je vevnitř teplo. Na Královce jsme se zahřáli něčím teplým a vydali se na zpáteční cestu. Den to byl opět vydařený a již nyní se nemůžeme dočkat toho, co nám přinese den 3.

 

3. den

6. 2. jsme vyrazili k chatě JIZERKA. Tam jsme si nasadili lyže a vyrazili každý svým vlastním tempem. Každý dojel tak daleko, jak mu síly stačily. Lyžařský výcvik jsme zakončili občerstvením v již zmiňované chatě. Již nyní se těšíme na další ročník.


Dalši příspěvky