Aktuality

Den s odpady 3.B

  P1400165 V úterý 12. 9. se některé třídy naší školy zúčastnily akce zaměřené na třídění odpadu.
   Také třída 3.B se vydala do parku, aby se něco zajímavého dozvěděla.  Žáci byli poučeni, proč mají odpad třídit a jak to mají správně dělat. Zopakovali si barvy popelnic a zkusili si do nich házet obrázky odpadků.  
   Program byl nejen poučný, ale i zábavný. Nechyběly soutěže o ceny, hry, skákací atrakce, plastová autíčka na šlapání, koloběžky, malování na obličej a střílení na terč. Mezi největší atrakci patřila nafukovací skluzavka. Domů si děti odnesly nejen zážitky, ale i dárky – pexesa, baterky, plyšáky a tašky na třídění odpadu.

foto zde
                                                                                                                                                   K. Vyvadilová

ZŠ a MŠ pro TP Liberec

Lužická 920/7,
Liberec 1, PSČ 460 01

Stravování

Zdravé stravování je zajištěno v naší jidelně.

 

Školní hodiny

Pondělí - Pátek
7:55 - 14:00