Aktuality

Beseda s panem Janem Šolcem

8sm 8 20181108 1979301512

Politik, vysokoškolský pedagog, spoluzakladatel Etického fóra, spolupracovník V.Havla, čestný občan města Liberce PhDr. Jan Šolc poctil ve středu 7.11. naši školu svojí návštěvou. V rámci druhostupňového projektu „Osmičky v našich dějinách“ se zúčastnil promítání filmu Osmy a následné besedy.

Tento noblesní člověk si okamžitě získal nejen pozornost a srdce žáků 8.A, 9.B a 9.A, ale i všech zúčastněných pedagogů. Dotazy nebraly konce, stejně tak zajímavé vypravování a vzpomínky na dějinné okamžiky, které vytvářely náš současný stát .

Kéž by bylo více takových osobností, pak bychom nemuseli mít obavy ze ztráty prestiže na mezinárodním fóru.

Díky za Vás, pane Honzo Šolci. A velká gratulace k Vašemu významnému jubileu, také osmičkovému.

FOTO ZDE.

ZŠ a MŠ pro TP Liberec

Lužická 920/7,
Liberec 1, PSČ 460 01

Stravování

Zdravé stravování je zajištěno v naší jidelně.

 

Školní hodiny

Pondělí - Pátek
7:55 - 14:00