Aktuální informace k uzavření / otevření školy

Novinkypro rodiče
Vážení rodiče,
předně vás všechny zdravím a zároveň zasílám aktuální informace ohledně otevření/uzavření školy. Stále platí, že naše škola zůstává i nadále uzavřena. Nicméně dle informací MŠMT probíhají jednání (údajně mezi MŠMT, epidemiology a ministerstvem zdravotnictví), při kterých se jedná o znovuotevření škol pro tělesně postižené někdy v průběhu června. MŠMT zatím neví, zda k otevření školy dojde, zda bude otevřen pouze první stupeň, případně zda bude otevřen i druhý stupeň a za jakých podmínek. Neoficiální informace naznačují, že by mohla být škola otevřena na poslední tři týdny v červnu pro všechny. Podrobnější informace, jak by to bylo, jaká by byla opatření, zatím bohužel nemáme k dispozici. Pokud by se cokoli změnilo či bychom získali nové oficiální instrukce, určitě se vám ozveme. Bohužel většinu informací čerpáme stejně jako vy pouze z médií, přičemž se nejedná o oficiální sdělení MŠMT. Děkujeme vám za vaše nasazení, trpělivost i toleranci a přejeme klidné dny. V. Šťastný

Dalši příspěvky