Covid 19 – aktuálně pátek 17.12.

Novinky
Vážení rodiče,
opět si vás dovoluji informovat ohledně výskytu onemocnění COVID-19 ve škole. Ve třídě 1.B byl pozitivně testován žák PCR testem, třída má nařízenou karanténu do úterý 21.12. včetně. Žáci a pedagogové absolvují PCR test, v případě neabsolvování se prodlužuje karanténa konkrétním osobám do úterý 28.12. včetně. Při negativním výsledku testu, je karanténa do 21.12. Dále bude nařízena karanténa pro třídu 8.P, kde byl pozitivně testován žák a pedagog. O délce karantény ještě jednáme s KHS a termín upřesníme, pravděpodobně však bude karanténa trvat do pátku 24.12., v případě absolvování PCR testu s negativním výsledkem. V pondělí 20.12. proběhne tradiční antigenní testování všech žáků a zaměstnanců, kteří nejsou očkováni, případně v posledních 6-ti měsících neprodělali COVID-19. O výsledcích vás budeme opět informovat. Ve středu 22.12. žáci nejdou do školy z důvodu ředitelského volna. Děkujeme vám za trpělivost a přejeme klidné necovidové dny. V.Š.

Dalši příspěvky