COVID-19 – aktuálně úterý 14.12.

Novinkypro rodiče
Vážení rodiče,
v souvislosti s pozitivním testováním PCR testem, je KHS v Liberci nařízena karanténa třídě 1.C – do pátku 17.12., návrat žáků do školy je možný v pondělí 20.12. Dále je karanténa nařízena třídě 3.B – do čtvrtka 16.12., návrat žáků do školy je možný v pátek 17.12. V obou případech musí žáci absolvovat testování PCR testem s negativním výsledkem. Žádanku na testy vystaví KHS všem žákům, kteří byli v předchozích dnech ve škole – konkrétně budete informování třídním učitelem.
Nově byl pozitivně testován žák 6.B, zítra budeme jednat s KHS o dalším opatřením, nicméně karanténa bude jistě třídě nařízena, pravděpodobně do neděle 19.12. Žáci budou muset absolvovat PCR test, žádanku vystaví KHS. Děkujeme za pochopení a přejeme klidné dny. V.Š.

Dalši příspěvky