COVID – 19 v 5.A – neděle 21.2.

Novinky
Vážení rodiče,
dovolte abychom vás informovali o výskytu onemocnění COVID – 19 ve třídě 5.A. Ve třídě byl pozitivně testován jeden žák. Zároveň 3 další žáci měli během víkendu zvýšenou teplotu. Třída 5.A bude mít od zítra, tj. pondělí 22.2. nařízenou karanténu – do kdy upřesníme. Zároveň dojde k testování žáků – termín opět upřesníme zítra po dohodě s KHS. Obědy budou žákům odhlášeny automaticky na celou dobu karantény.
Vážení rodiče, žádáme vás o důslednou kontrolu zdravotního stavu dětí a v případě projevů jakýchkoli příznaků charakteristických pro COVID – 19 (teplota, rýma, kašel, bolest hlavy, únava, bolest kloubů, nevolnost, žaludeční obtíže,…) neposílejte děti do školy. Děkujeme za spolupráci, trpělivost a těšíme se na klidné budoucí dny.  V. Šťastný

Dalši příspěvky