Fotbal-naši žáci doprovázeli fotbalisty Slovanu při slavnostním nástupu

Novinkypro rodičepro žáky

V neděli 8. 3. 2020 měli žáci naší školy možnost zúčastnit se fotbalového zápasu mezi týmy FC Slovan Liberec a SFC Opava. Tentokrát však v jiné roli, než pouze jako diváci. Naši žáci doprovázeli fotbalisty při slavnostním nástupu na hřiště před samotným zápasem. Potom jsme měli možnost společně sledovat utkání na tribuně v rodinném sektoru. Naše přítomnost měla dobrý vliv na výkon fotbalistů a Slovan porazil Opavu 4:0. Dětem se celá akce moc líbila hlavně proto, že měli možnost na vlastní oči vidět z blízka profesionální fotbalisty a doprovodit je k zápasu na hřiště. Velké poděkování patří klubu FC Slovan za to, že nám tuto možnost nabídli a taky za dárky, které naši žáci dostali.

Jiří Vít


Dalši příspěvky