LYŽAŘSKÝ VÝCVIK 6.B + 7.B

Novinkypro rodičepro žáky

Na konci února se třídy 6.B a 7.B zúčastnily společně lyžařského kurzu. Na běžkách jsme poznávali krásy Jizerských hor a dotkli jsme se i kraje Krkonoš. První den jsme „trénovali“ na stadionu v Bedřichově. To jsme ještě týž den zúročili krátkou projížďkou. Druhý den jsme vyrazili z Nové louky přes Olivetskou horu a Hřebínek zpátky. Třetí den byl ve znamení Štěpánky – rozhledny na pomezí Jizerek a Krkonoš. Ve čtvrtek jsme se vydali na Smědavu, poslední den jsme pak uzavřeli kolečkem z Maliníku přes Novou louku, kde se všichni účastníci užili dobrotu na Šámalce. Výcvik proběhl bez zranění na těle a na duši, alespoň doufáme. Sněhu i sluníčka jsme si užili dosyta. Všechny zúčastněné chválíme za jejich nasazení a výdrž.

Za třídy 6.B a 7. B Andrea Kácovská a Andrea Špidlová


Dalši příspěvky