MŠ bude otevřena – ZMĚNA!!!

Mateřská školaNovinkypro rodiče

Vážení rodiče,

na základě informací Krizového štábu Libereckého kraje bylo rozhodnuto o zachování provozu MŠ. MŠ tedy bude od pondělí 16. března otevřena – pakliže nedojde k nějaké další změně. Důvodem je fakt, že se na MŠ nevztahuje rozhodnutí Bezpečnostní rady státu o uzavření škol a zákonní zástupci by tak neměli nárok na ošetřovné, který vznikne v důsledku náhlého uzavření škol. Škola by ani pro tyto účely nemohla požadované potvrzení vystavit.

V souvislosti s docházkou vašeho dítěte, po dobu vyhlášení nouzového stavu, si vás dovolujeme požádat o zvážení všech okolností a rizik, které vyplývají z vřazení dítěte do kolektivu dětí v MŠ (nemocnost, infekce, cestování veřejnými dopravními prostředky,…).

Zároveň upozorňujeme, že při jakékoli byť drobné zdravotní indisposici (rýma, kašel,…), nebude vašemu dítěti po dobu vyhlášení nouzového stavu umožněna docházka do MŠ.

U dětí, kteří se v posledním týdnu vrátili ze zahraničí požadujeme potvrzení od lékaře o zdravotní způsobilosti ke vřazení dítěte do dětského kolektivu. Netýká se zemí, kde je nuceně nařízena 14 denní karanténa.

Vážení rodiče, velmi děkujeme za pochopení těchto nutných opatření, které považujeme za důležité při ochraně zdraví vašich dětí a našich zaměstnanců. Přeji klidné dny. V. Šťastný


Dalši příspěvky