MUZICÍROVÁNÍ VE STACIONÁŘI U ANTONÍNA

Mateřská škola

Rádi zpíváme, hrajeme na bubny, recitujeme básničky, tancujeme……Proč bychom tedy nepotěšili i seniory ze Stacionáře U Antonína? V měsíci říjnu mají svátek všichni senioři. K této příležitosti jsme opět navštívili Stacionář U Antonína, kam pravidelně jezdíme na návštěvu či uskutečňujeme setkání u nás v MŠ. Pro zdejší seniory jsme si přichystali k jejich svátku pásmo básniček a písniček. Jak je vidět z fotek, tak jsme tentokrát přivezli i džembe bubny, které jsme pořádně využili. Během naší návštěvy jsme se pustili celá parta všech generací do muzicírování a půjčili jsme k hraní džembe bubny našim starším muzikantům. Je vidět, že všechny generace máme rádi hudbu. Pěkně jsme se rozparádili při hraní a zpěvu. A ještě Vám prozradíme, že došlo nejen ke zpěvu a hraní, ale i k tanci.
Děkuji paní učitelce Heleně Tůmové a paní asistentce pedagoga Lence Filipiové za nacvičení krásného pásma.


Dalši příspěvky