Opatření k provozu školy od pondělí 3.5.

Novinkypro rodiče

Vážení rodiče,
dovoluji si vás informovat o novele mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví, která zasáhne také Liberecký kraj. Od pondělí 3. 5. se budou žáci ZŠ a ZŠ speciální testovat pouze 1x týdně (vždy v pondělí, případně první den po příchodu do školy). Děti MŠ se testovat nebudou. Sportovní činnost je pro žáky ZŠ povolena pro vnější prostory, pro děti v MŠ pro vnitřní i vnější prostory. Potvrzení o negativitě testů pro účely návštěvy kadeřnictví, holičství apod. škola nevystavuje, pro návštěvu zařízení, kde toto potvrzení požadují, postačí čestné prohlášení zákonných zástupců, že žák byl negativně testován v posledních 72 hodinách (3 dny). Povinnost používání roušek ve společných prostorách platí i nadále. V případě jakýchkoli dotazů mne prosím neváhejte kdykoli kontaktovat. Přeji klidné dny. V. Šťastný


Dalši příspěvky