Příměstský tábor ZŠS

ZŠ speciální

První týden v červenci jsme na ZŠ speciální pořádali příměstský tábor. První den jsme jeli tramvají do Vratislavic do Nisa parku. Trampolíny nás moc bavily! V úterý jsme vyrazili vlakem do Andělské hory na oblíbený transbordér. Den jsme zakončili opékáním buřtů a cestou domů. Ve středu jsme jeli na letiště, kde už na nás čekal nejen vrtulník s celou posádkou, ale i bagr a opravdová motorka. Všechny dopravní prostředky jsme si prohlédli i vyzkoušeli. Pro všechny to byl ohromný zážitek! Ve čtvrtek jsme jeli do Raspenavy do Levandulovny. Krom voňavých kytiček jsme prozkoumali i další zákoutí a pohladili jsme si i místní zvířenu. V pátek bylo deštivo, proto jsme si udělali zábavný den ve škole – zpívali jsme, tančili, hráli různé hry a také jsme si užili zábavu s veselými čelenkami 🙂


Dalši příspěvky