Prosinec v 1.P

1.P

Ani v prosinci nebyl čas zahálet. Zažili jsme mnoho krásných akcí, které si budeme pamatovat ještě dlouho. Tradiční adventní zpívání, mikulášská nadílka i oslava narozenin, čertovská pohádka, Vánoční tvoření s Drakem, procházky venku, svařák na náměstí, vánoční akademie i třídní besídka. Někteří z nás zpříjemnili písničkou předvánoční čas seniorům ve stacionáři Buona Strada, jiní zpříjemnili předvánoční čas nám. Velké poděkování patří zaměstnancům firmy Marks and Spencer, kteří vybrali krásnou sumu peněz, za kterou nám Ježíšek pořídil Albi tužku, která nám nejen v následujícím roce přinese spoustu radosti i nového poznání.

Velké poděkování patří mým kolegyním, rodičům a pracovnicím JÚ za přátelskou spolupráci. Nechť následující rok prožijeme ve zdraví a v tak příjemné společnosti!

Těším se s dětmi na další společné zážitky!

 


Dalši příspěvky