PROVOZ ŠKOLY OD STŘEDY NEZMĚNĚN

Novinkypro rodiče
Vážení rodiče,
naše škola zůstává od středy 14. 10. nadále v provozu – opatření vlády o uzavření škol se netýkají škol zřízených dle § 16 odst. 9. školského zákona – což je právě naše škola. V provozu je tedy nadále jak základní škola, tak také základní škola speciální. Nicméně od středy 14. 10. dochází k dočasnému zrušení odpolední výuky – výuka bude končit nejpozději ve 13:30. Družina zůstává nadále v provozu. Kroužky jsou do konce října přerušeny. Děkuji za pochopení, v případě jakýchkoli dotazů mne prosím neváhejte kdykoli kontaktovat.
                                                                                                                                                                                                                      V. Šťastný

Dalši příspěvky