Škola je od středy 18. listopadu znovu otevřena

Novinky
Vážení rodiče,
od středy 18. 11. bude znovu naše škola otevřena. Opatření se týká všech ročníků základní školy a také základní školy speciální. Ve středu by tedy žáci měli pokračovat standardně, dle středečního rozvrhu. Při vzdělávání je nadále zakázán zpěv a sportovní činnosti. Z tohoto důvodu bude zrušena odpolední výuka tělesné výchovy – u tříd, kterých se toto opatření dotýká vás bude informovat třídní učitel. Pro žáky platí i nadále pravidelný zdravotní filtr – tzn. každý den bude žákům měřena teplota a v případě jakýchkoli projevů infekčního onemocnění (rýma, kašel,…) budou odesíláni domů. Ve společných prostorách bude povinnost používat roušky, ve třídě rozhodne o použití roušek vždy konkrétní  vyučující. Platba za družinu v měsíci listopadu vám nebude účtována.
DŮLEŽITÉ: vzhledem k přerušení vzdělávání prezenční formou a hromadnému zrušení obědů v tomto období, byly automaticky odhlášeny vámi objednané obědy. Prosím tedy v případě vašeho zájmu, přihlaste dětem znovu obědy na následující období – tedy od středy 18.11. Obědy je možné na středu přihlásit do pondělí 12:00.
Vážení rodiče, velmi vám děkuji za vaše nasazení během distanční výuky a vytvoření podmínek pro děti při tomto způsobu výuky. Přeji klidné dny a v případě jakýchkoli dotazů mne prosím neváhejte kdykoli kontaktovat.
V. Šťastný

Dalši příspěvky