Škola v přírodě 6.B + 7.B

Novinkypro rodičepro žáky

Školu v přírodě jsme letos absolvovali hned v týdnu po Velikonocích. Měli jsme strach z počasí, ale opravdu nás nezklamalo a 4 dny v Českém ráji jsme si tak mohli užít plnými doušky. Bydleli jsme v penzionu Espero ve Skokovech. Měli jsme domluvenou návštěvu v Dlaskově statku, podívali jsme se v Dolánkách i do Domu přírody s interaktivní výstavou. Po pěším přesunu do Turnova jsme si užili návštěvu v turnovském muzeu, dostali jsme se i do podzemí, kde v současnosti probíhá výstava s názvem Luminescence. Další den jsme stihli údolí Plakánek (až k mlýnu do Střehomi) a Kost, odpoledne pak byla jen pro nás otevřená Šťastná země v Radvánovicích. Pátek jsme zakončili Krásnou vyhlídkou a Mužským. Volné chvíli jsme proložili hrami vevnitř i venku, vyrobili jsme si trika, užili si diskotéku i opékání buřtů.


Dalši příspěvky