ŠKOLA V PŘÍRODĚ ZŠS

Novinkypro rodičepro žáky

V polovině května nás čekala škola v přírodě v Černousích. Byli jsme plni očekávání, protože jsme sem vyrazili poprvé a v poměrně hojném počtu. Část se svezla auty, část vlakem (díky výluce jsme si užili i v autobuse) 🙂

Vše dopadlo na jedničku.

Náš program byl našlapaný k prasknutí!

Ve středu po příjezdu nás čekal oběd, krátký odpočinek a odpoledne bylo věnované návštěvě stájí a individuálnímu ježdění na koních. Děti byly nadšené a tudíž jsme byli spokojení všichni. Večer korunovala návštěva pana učitele Jindry Merunky s jeho kapelou. Koncert, kde jsme si všichni společně zazpívali, měl krásnou atmosféru! Díky!

Čtvrteční dopoledne patřilo Hastrmanské stezce, která nás při společném plnění úkolů dovedla až k vodnici Olšince, která obývá místní rybník. Měla radost, že jsme přišli na návštěvu a děti obdarovala nejen úsměvem, ale také sladkou medailí a razítkem na čelo.

Odpoledne pak větší část vyrazila do nedalekého Frýdlantu. Kromě návštěvy místní cukrárny jsme stihli i procházku parkem a společné focení.

V pátek už nás čekalo balení a cesta domů (vlakem, autobusem a vlakem) 🙂

Díky všem za tak skvělé dny plné zážitků a zase za rok!


Dalši příspěvky