SNĚHULÁCI PRO AFRIKU

NovinkyZŠ speciální

Mezi tradiční lednové akce patří již několik let i Sněhuláci pro Afriku. Během společně stráveného času jsme stihli vytvořit krásného sněhuláka. I přes to, že nesněží, tvoří ho jedna vločka vedle druhé. Foto koutek nabídl nejrůznější rekvizity ke změně image. A aby děti na tak pěknou akci jen tak nezapomněly, odnesly si každý jednoho sněhuláka domů. Skvěle strávený čas jsme korunovali zpěvem několika písní a pak hurá na oběd…

P.S Tato akce se prolíná i jednotlivými třídami na ZŠS. Každá vytvořila i třídní sněhuláky a díky vybraným příspěvkům opět můžeme podpořit projekt Kola pro Afriku. Ten vozí repasovaná kola do Gambie, aby tamní děti mohly chodit/jezdit do školy, kterou mají mnohdy poměrně daleko od svého bydliště. Pokud byste chtěli tento projekt podpořit nějakou finanční částkou, můžete navštívit třídu 1.P. Pro více informací jsou k dispozici webové stránky www.snehulaciproafriku.cz

 


Dalši příspěvky