Testování COVID-19, pondělí 17.1.2022

Novinky
Vážení rodiče,
opět se hlásíme po delší odmlce. Dovolte, abychom vás informovali o výsledcích antigenního testování na onemocněné COVID-19. V pondělí 17.1. byl pozitivně testován 1 žák 3.A, odpoledne byl pozitivní výsledek také PCR testu. Vzhledem k větší nemocnosti žáků ve třídě, zůstávají ostatní žáci zítra (v úterý 18.1.) doma. Další postup budeme konzultovat s KHS a během dopoledne vás budeme informovat. Dále byli 3 žáci 1.B pozitivně testování antigenním testem. U jednoho žáka se pozitivní test na PCR nepotvrdil, u dalších dvou nadále čekáme na výsledky PCR testu – ostatní žáci 1.B zítra mohou do školy, ale pro jistotu proběhne u všech antigenní testování. Po karanténě se vrací žáci 5.A, kde také proběhne zítra testování, stejně tak jako ve třídě 6.B, vzhledem k pozitivitě sourozence jednoho z žáků. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte kdykoli obrátit. Přejeme klidné dny. V.Š.

Dalši příspěvky