LISTOPAD BYL V NAŠÍ TŘÍDĚ VELMI TVŮRČÍ. NAPNULI JSME VŠECHNY SÍLY A VYRÁBĚLI NEJRŮZNĚJŠÍ DÁRKY NA VÁNOČNÍ TRHY, KTERÉ NÁS ČEKAJÍ V PROSINCI. KE KONCI MĚSÍCE JSME SI VYTVOŘILI I MIKULÁŠE, ANDĚLA A DVA ČERTÍKY :)

listopad

V polovině května jsme vyrazili na školu v přírodě, kde jsme si užili výlet na Sychrov a zmrzlinu, množství sportovních aktivit a hlavně jízdu na raftu :) Závěrem týdne jsme oslavili 12.té narozeniny naší Týnky  a zažili krásný táborák.

sk v pr. 2 k v pr 3 sk.v prirode
sk v pr 4   sk v prirode 5

 

ŘÍJEN BYL PLNÝ AKCÍ. VYUŽILI JSME PĚKNÉHO POČASÍ A NAVŠTÍVILI JSME NAŠI ZOO, UŽILI JSME SI I JÍZDU TRAMVAJÍ. TAKÉ JSME SLAVILI DVOJE NAROZENINY A STRÁVILI PĚKNÝ TÝDEN SE STUDENTKOU LIBUŠKOU, KTERÁ U NÁS BYLA NA PRAXI. A TY ZÁKUSKY, KTERÉ NOSILA ;) TAKÉ NÁS OPĚT NAVŠTÍVILI PEJSCI Z CANISTERAPIE, KTEŘÍ NÁM UDĚLALI VELKOU RADOST.

zoo  narozky

 

V KVĚTNU JSME VŠEMI DOUŠKY VYUŽÍVALI KRÁSNÉHO POČASÍ, KTERÉ SE KONEČNĚ UKÁZALO. UPÁLILI JSME NĚJAKOU TU ČARODĚJNICI A PROCHÁZKA, KDY NÁS DOPROVÁZELI POPELÁŘI SKORO CELOU CESTU, BYLA PRO KLUKY ZÁŽITKEM :)

nase caro2 nase caro1
popelari  
   

V ZÁŘÍ JSME SI TRADIČNĚ MUSELI VŠICHNI ZVYKNOUT NA RANNÍ VSTÁVÁNÍ A ŠKOLNÍ POVINNOSTI. KONCEM MĚSÍCE SE KONEČNĚ UMOUDŘILO POČASÍ, TAK JSME SE MOHLI VYDAT DO VRATISLAVIC NA SLÍBENOU PODZIMNÍ PROCHÁZKU. SBÍRALI JSME KAŠTANY, KRMILI KAČENY A HLAVNĚ JSME SI DALI V CUKRÁRNĚ NÁŠ OBLÍBENÝ SACHR. A JÍZDA TRAMVAJÍ A AUTOBUSEM BYLA TAKY NEZAPOMENUTELNÁ :)

zari

Kamarádi z V. a VI.P nás vzali na výlet do Botanické zahrady, který jsme si moc užili ;) 

botanka1 botanicka 2

Stejně jako minulý rok jsme si užili báječný výlet. Největší poděkování patří rodičům Filipa, kteří nám všem poskytli all inclusive péči, jakou jsme si snad ani nezasloužili :) Další poděkování ať přijme sbor dobrovolných hasičů z Hrádku nad Nisou, který se postaral o zapůjčení vozového parku i raftu a taky děkujeme dobrovolníkům, kteří se nám věnovali na Kristýně :)

vylet auta vylet raft
motorky2 motorky1  

 

Začátek dubna byl ve znamení velikonočního tvoření a procházek. Bylo krásně, tak jsme si užili nejen sluníčka, ale i vynikajících zákusků. A jaké by to byly Velikonoční dílny bez sladké odměny!

duben velikonoce2 velikonoce 1

Vzhledem k počasí jsme Pálení čarodějnic přesunuli na příznivější dny. Ve třídě jsme si ale udělali čarodějnickou školu - létali jsme na koštěti, vařili lektvary a po usilovné práci jsme si zasloužili i Čarodějnické vysvědčení :)

Červen je jako každý rok plný zajímavých akcí, na následujících fotkách se můžete podívat, jak jsme si užili Den dětí u vojáků, Dračí lodě a Rozloučení se školou :)

den deti 2 vojaci den deti1
draci lode drak  

 

 

V březnu nás čekalo opět mnoho akcí. Přivítali jsme jaro v zeleném, společnými silami jsme zaseli osení. Práce s hlínou nás baví! Krásného počasí jsme využili k procházce a březen jsme zakončili s ostatními spolužáky Mokrou pohádkou, kterou přivezly Koloběžky :)

brezen jaro 2

ZŠ a MŠ pro TP Liberec

Lužická 920/7,
Liberec 1, PSČ 460 01

Stravování

Zdravé stravování je zajištěno v naší jidelně.

 

Školní hodiny

Pondělí - Pátek
7:55 - 14:00