V únoru jsme si dosyta užili bohužel spíše nemoci než zdraví. Kluci ale stihli v kuchyňce uvařit párky a s velkou chutí si je i snědli. Týna si pak před prázdninami užila s ostatními Večerníčkovský karneval :)

 unor

V ZÁŘÍ JSME SI TRADIČNĚ MUSELI VŠICHNI ZVYKNOUT NA RANNÍ VSTÁVÁNÍ A ŠKOLNÍ POVINNOSTI. KONCEM MĚSÍCE SE KONEČNĚ UMOUDŘILO POČASÍ, TAK JSME SE MOHLI VYDAT DO VRATISLAVIC NA SLÍBENOU PODZIMNÍ PROCHÁZKU. SBÍRALI JSME KAŠTANY, KRMILI KAČENY A HLAVNĚ JSME SI DALI V CUKRÁRNĚ NÁŠ OBLÍBENÝ SACHR. A JÍZDA TRAMVAJÍ A AUTOBUSEM BYLA TAKY NEZAPOMENUTELNÁ :)

zari

V LEDNU JSME SE PO VÁNOCÍCH VŠICHNI RADOSTNĚ SEŠLI VE ŠKOLE A S CHUTÍ SE VRHLI DO PRÁCE. KROMĚ PRAVIDELNÝCH AKTIVIT JSME ZAČALI KAŽDÉ PONDĚLÍ NAVŠTĚVOVAT KUCHYŇKU, KDE JSME SPOLEČNĚ UKUCHTILI VAJÍČKOVOU POMAZÁNKU A ZA TÝDEN PAK ČOKOLÁDOVÝ PUDING S PIŠKOTY. POVEDLO SE - PO VŠEM SE JEN ZAPRÁŠILO. PŘI SMYSLOVÉ VÝCHOVĚ JSME PRACOVALI S MODELÍNOU A TĚSTEM.

leden

Stejně jako minulý rok jsme si užili báječný výlet. Největší poděkování patří rodičům Filipa, kteří nám všem poskytli all inclusive péči, jakou jsme si snad ani nezasloužili :) Další poděkování ať přijme sbor dobrovolných hasičů z Hrádku nad Nisou, který se postaral o zapůjčení vozového parku i raftu a taky děkujeme dobrovolníkům, kteří se nám věnovali na Kristýně :)

vylet auta vylet raft
motorky2 motorky1  

 

Prosinec patřil i v naší třídě k nejaktivnějšímu měsíci v roce. Navštívili nás čert, Mikuláš a anděl, které vždycky rádi vidíme. Vrhli jsme se společnými silami na rumové koule (protože čokoláda je u nás ve třídě nejvíc)! Stihli jsme oslavit dvoje narozeniny a užít si vánoční tvoření s Drakem. Společný nácvik pěveckého pásma jsme předvedli na společné vánoční besídce ZŠS. A celý předvánoční maraton jsme pak zakončili u stromečku, pod kterým na nás od Ježíška čekaly krásné dárky přesně pro nás. Ten kluk ví, co nám udělá radost!

Děkujeme za další společný rok!

 prosinec  prosinec 1

Červen je jako každý rok plný zajímavých akcí, na následujících fotkách se můžete podívat, jak jsme si užili Den dětí u vojáků, Dračí lodě a Rozloučení se školou :)

den deti 2 vojaci den deti1
draci lode drak  

 

 

LISTOPAD BYL V NAŠÍ TŘÍDĚ VELMI TVŮRČÍ. NAPNULI JSME VŠECHNY SÍLY A VYRÁBĚLI NEJRŮZNĚJŠÍ DÁRKY NA VÁNOČNÍ TRHY, KTERÉ NÁS ČEKAJÍ V PROSINCI. KE KONCI MĚSÍCE JSME SI VYTVOŘILI I MIKULÁŠE, ANDĚLA A DVA ČERTÍKY :)

listopad

V polovině května jsme vyrazili na školu v přírodě, kde jsme si užili výlet na Sychrov a zmrzlinu, množství sportovních aktivit a hlavně jízdu na raftu :) Závěrem týdne jsme oslavili 12.té narozeniny naší Týnky  a zažili krásný táborák.

sk v pr. 2 k v pr 3 sk.v prirode
sk v pr 4   sk v prirode 5

 

ŘÍJEN BYL PLNÝ AKCÍ. VYUŽILI JSME PĚKNÉHO POČASÍ A NAVŠTÍVILI JSME NAŠI ZOO, UŽILI JSME SI I JÍZDU TRAMVAJÍ. TAKÉ JSME SLAVILI DVOJE NAROZENINY A STRÁVILI PĚKNÝ TÝDEN SE STUDENTKOU LIBUŠKOU, KTERÁ U NÁS BYLA NA PRAXI. A TY ZÁKUSKY, KTERÉ NOSILA ;) TAKÉ NÁS OPĚT NAVŠTÍVILI PEJSCI Z CANISTERAPIE, KTEŘÍ NÁM UDĚLALI VELKOU RADOST.

zoo  narozky

 

V KVĚTNU JSME VŠEMI DOUŠKY VYUŽÍVALI KRÁSNÉHO POČASÍ, KTERÉ SE KONEČNĚ UKÁZALO. UPÁLILI JSME NĚJAKOU TU ČARODĚJNICI A PROCHÁZKA, KDY NÁS DOPROVÁZELI POPELÁŘI SKORO CELOU CESTU, BYLA PRO KLUKY ZÁŽITKEM :)

nase caro2 nase caro1
popelari  
   

ZŠ a MŠ pro TP Liberec

Lužická 920/7,
Liberec 1, PSČ 460 01

Stravování

Zdravé stravování je zajištěno v naší jidelně.

 

Školní hodiny

Pondělí - Pátek
7:55 - 14:00