Duben jsme si užívali především venku - počasí bylo jako v létě, tak jsme se rozhodli jaro a přírodu poznat i na živo, nejen z obrázků a fotek. Nebudeme zastírat, že kluky zajímali spíše tatry, bagry, náklaďáky a popeláři, nějakou tu kytku jsme jim ale taky ukázaly :)
Procházky po okolí jsme zakončili vždy na dětském hřišti....

Na konci měsíce jsme šli opékat buřty a upálit jednu pěknou čarodějnici, ale od ohně nás vyhnal parádní déšť - to BYL zážitek :) Náladu nám to ale nezkazilo, pozvali jsme k nám kamarády z ostatních tříd a buřty z trouby jsme si vychutnali tak jako tak.

No a v pátek před ředitelským volnem jsme si přivezli na návštěvu naší bývalou spolužačku Jolču :)

duben 1 duben 2 

LISTOPAD BYL V NAŠÍ TŘÍDĚ VELMI TVŮRČÍ. NAPNULI JSME VŠECHNY SÍLY A VYRÁBĚLI NEJRŮZNĚJŠÍ DÁRKY NA VÁNOČNÍ TRHY, KTERÉ NÁS ČEKAJÍ V PROSINCI. KE KONCI MĚSÍCE JSME SI VYTVOŘILI I MIKULÁŠE, ANDĚLA A DVA ČERTÍKY :)

listopad

V březnu jsme udělali spoustu práce, nenudili jsme se ani chviličku. Na začátku března jsme vytvořili jarního sněhuláka z mrkvové pomazánky - dobře vypadal i chutnal ;) Andrea s Mílou přivedli na canisterapii kromě Bubu i holuba, byli jsme z něj nadšení!

brezen 1

Již tradičně jsme zaseli osení, práce s hlínou nás baví....

brezen 2

Před Velikonocemi jsme přivítali jaro Zeleným dnem. Na fotce si můžete všimnout, že máme každou ponožku jinou, to abychom podpořili světový den Downova syndromu. Také jsme pilně vytvářeli při velikonočních dílnách a vše jsme zakončili v Lidových sadech na představení Bob a Bobek.

brezen

ŘÍJEN BYL PLNÝ AKCÍ. VYUŽILI JSME PĚKNÉHO POČASÍ A NAVŠTÍVILI JSME NAŠI ZOO, UŽILI JSME SI I JÍZDU TRAMVAJÍ. TAKÉ JSME SLAVILI DVOJE NAROZENINY A STRÁVILI PĚKNÝ TÝDEN SE STUDENTKOU LIBUŠKOU, KTERÁ U NÁS BYLA NA PRAXI. A TY ZÁKUSKY, KTERÉ NOSILA ;) TAKÉ NÁS OPĚT NAVŠTÍVILI PEJSCI Z CANISTERAPIE, KTEŘÍ NÁM UDĚLALI VELKOU RADOST.

zoo  narozky

 

V únoru jsme si dosyta užili bohužel spíše nemoci než zdraví. Kluci ale stihli v kuchyňce uvařit párky a s velkou chutí si je i snědli. Týna si pak před prázdninami užila s ostatními Večerníčkovský karneval :)

 unor

V ZÁŘÍ JSME SI TRADIČNĚ MUSELI VŠICHNI ZVYKNOUT NA RANNÍ VSTÁVÁNÍ A ŠKOLNÍ POVINNOSTI. KONCEM MĚSÍCE SE KONEČNĚ UMOUDŘILO POČASÍ, TAK JSME SE MOHLI VYDAT DO VRATISLAVIC NA SLÍBENOU PODZIMNÍ PROCHÁZKU. SBÍRALI JSME KAŠTANY, KRMILI KAČENY A HLAVNĚ JSME SI DALI V CUKRÁRNĚ NÁŠ OBLÍBENÝ SACHR. A JÍZDA TRAMVAJÍ A AUTOBUSEM BYLA TAKY NEZAPOMENUTELNÁ :)

zari

V LEDNU JSME SE PO VÁNOCÍCH VŠICHNI RADOSTNĚ SEŠLI VE ŠKOLE A S CHUTÍ SE VRHLI DO PRÁCE. KROMĚ PRAVIDELNÝCH AKTIVIT JSME ZAČALI KAŽDÉ PONDĚLÍ NAVŠTĚVOVAT KUCHYŇKU, KDE JSME SPOLEČNĚ UKUCHTILI VAJÍČKOVOU POMAZÁNKU A ZA TÝDEN PAK ČOKOLÁDOVÝ PUDING S PIŠKOTY. POVEDLO SE - PO VŠEM SE JEN ZAPRÁŠILO. PŘI SMYSLOVÉ VÝCHOVĚ JSME PRACOVALI S MODELÍNOU A TĚSTEM.

leden

Stejně jako minulý rok jsme si užili báječný výlet. Největší poděkování patří rodičům Filipa, kteří nám všem poskytli all inclusive péči, jakou jsme si snad ani nezasloužili :) Další poděkování ať přijme sbor dobrovolných hasičů z Hrádku nad Nisou, který se postaral o zapůjčení vozového parku i raftu a taky děkujeme dobrovolníkům, kteří se nám věnovali na Kristýně :)

vylet auta vylet raft
motorky2 motorky1  

 

Prosinec patřil i v naší třídě k nejaktivnějšímu měsíci v roce. Navštívili nás čert, Mikuláš a anděl, které vždycky rádi vidíme. Vrhli jsme se společnými silami na rumové koule (protože čokoláda je u nás ve třídě nejvíc)! Stihli jsme oslavit dvoje narozeniny a užít si vánoční tvoření s Drakem. Společný nácvik pěveckého pásma jsme předvedli na společné vánoční besídce ZŠS. A celý předvánoční maraton jsme pak zakončili u stromečku, pod kterým na nás od Ježíška čekaly krásné dárky přesně pro nás. Ten kluk ví, co nám udělá radost!

Děkujeme za další společný rok!

 prosinec  prosinec 1

Červen je jako každý rok plný zajímavých akcí, na následujících fotkách se můžete podívat, jak jsme si užili Den dětí u vojáků, Dračí lodě a Rozloučení se školou :)

den deti 2 vojaci den deti1
draci lode drak  

 

 

ZŠ a MŠ pro TP Liberec

Lužická 920/7,
Liberec 1, PSČ 460 01

Stravování

Zdravé stravování je zajištěno v naší jidelně.

 

Školní hodiny

Pondělí - Pátek
7:55 - 14:00