Covid 19

Novinkypro rodiče
Vážení rodiče,
včera byl jeden pedagogický pracovník školy (učitelka ZŠ) pozitivně testován na COVID-19. Paní učitelka byla ve škole naposledy ve čtvrtek 7.10. Od pátku 8.10 má příznaky onemocnění – teplota, ztráta čichu, bolest zad. Z tohoto důvodu byla nařízena karanténa žákům těchto tříd následovně: 2.C, 4.B, 7.B do úterý 19.10. včetně, dále třídám: 1.A, 2.A, 4.A, 7.A do středy 20.10. včetně a dále třídě: 2.B do čtvrtka 21.10. Karanténa se nevztahuje na žáky, kteří od úterý 5.10. nebyli ve škole, dále na žáky, kteří prodělali COVID-19 v posledních 180 dnech a dále na žáky očkované. Žáci uvedených tříd budou informováni o postupu KHS. Určitě je třeba podstoupit PCR test ideálně do 17.10. (musí podstoupit i žáci po prodělání COVID-19 i očkovaní). Žádanka bude vystavena KHS. Obědy pro žáky uvedených tříd budou odhlášen na dobu karantény automaticky. V případě jakýchkoli dotazů mne prosím neváhejte kdykoli kontaktovat. Přeji klidné dny. V.Š.

Dalši příspěvky