Covid 19

Novinky
Vážení rodiče,
dovoluji si vás informovat o aktuálním dění ve škole.
Základní škola speciální – vzhledem k pozitivitě pedagogů a některých žáků bude zítra (v úterý 21.12.) uzavřena celá ZŠ speciální – to znamená třídy 1.P, 2.P, 3.P, 4.P, 5.P, 6.P, 7.P, 8.P. Karanténa jednotlivých tříd je stanovena takto: 8.P a 7.P karanténa do 24.12. v případě absolvování PCR testu s negativním výsledkem, jinak do 31.12. Ostatní třídy (1.P, 2.P, 3.P, 4.P, 5.P, 6.P) pravděpodobně do pátku 24.12., za předpokladu absolvování PCR testu s negativním výsledkem, jinak do 31.12. – termíny těchto tříd mohou být ještě na základě sdělení KHS upraveny.
Základní škola – pozitivně testován na COVID-19 byl pedagog ze třídy 2.B – třídě pravděpodobně bude nařízena karanténa do čtvrtka 23.12., za předpokladu absolvování PCR testu s negativním výsledkem, jinak do 30.12.
Chtělo by se říci, děkujeme pane Plago, byl to dobrý nápad, snad nám výuka v tomto týdnu nijak neutrpěla.
Vážení rodiče, předpokládám, že se v tomto roce jedná o poslední covidové zpravodajství. Dovolte mi prosím, abych vám všem touto cestou poděkoval za trpělivost, vstřícnost, optimismus a spolupráci. Přeji dětem, vám a všem vašim blízkým pohodové svátky a do roku 2022 pevné zdraví a nám všem trochu normálnější svět. V.Š.

Dalši příspěvky