COVID 19 – neděle 24.1.

Novinkypro rodiče
Vážení rodiče,
dnes proběhlo testování žáků 3.A a 8.A – pozitivně byli testováni dva žáci 8.A, ostatní žáci měli negativní výsledek testu. Ve třídě 3.A měli všichni žáci negativní výsledek testu, včetně pedagogických pracovníků. Nicméně byl pozitivně testován učitel II. stupně, který byl naposledy ve škole v pátek. Tento učitel vyučoval ve třídách 6.A, 6.C, 5.B, 9.C, 4.A – s ohledem na tohoto pedagoga budeme zítra zjišťovat stanovisko KHS, k případným dalším opatřením. Prosím v případě jakýchkoli typických projevů onemocnění COVID – 19 (rýma, kašel, dušnost, teplota, bolest hlavy, střevní obtíže,…) kontaktujte ošetřujícího lékaře.
Ve třídě 2.A se u jednoho žáka objevily neštovice – žák byl naposledy ve škole ve čtvrtek.
Ve čtvrtek obdrží žáci pololetní vysvědčení, žáci s povolenou distanční výukou obdrží hodnocení mailem. Ve čtvrtek končí I. stupeň výuku v 11:40, II. stupeň ve 12:35.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny, následují jarní prázdniny.
Vážení rodiče, přejeme vám všem klidné dny a v případě jakýchkoli dotazů nás prosím neváhejte kdykoli kontaktovat.
V.Šťastný

Dalši příspěvky