INFORMACE COVID

Novinkypro rodiče

Vážení rodiče,

dovolte, abych vás informoval o dalším výskytu onemocnění COVID – 19 ve škole. Pozitivně testován byl pedagogický pracovník ze 7. ročníku ZŠ. O výskytu onemocnění byli informování všichni zákonní zástupci žáků, kterých se týká případná karanténa – zatím předběžně pouze žáci 7.A. Nyní čekáme na informace hygieny o dalším postupu. V případě jakýchkoli dotazů mne prosím neváhejte kdykoli kontaktovat. Jakmile budeme mít nějaké nové informace, dáme vědět. Předpokládáme, že žáci 7.A, kteří byli ve škole v úterý nepůjdou do školy, o jejich návratu do školy rozhodne hygiena a výsledky testů. Pozitivně testovaný zaměstnanec školy je bez teplot, nicméně má bolesti hlavy, kašel, ztrátu čichu a cítí se unavený.
Opatření školy
Pedagogičtí pracovníci budou od pátku i při výuce – pokud budou v těsné blízkosti žáka používat roušku. Totéž budeme vyžadovat u žáků druhého stupně. I nadále prosím o důslednou kontrolu zdravotního stavu žáků. Do školy nebudou puštěni žáci s příznaky infekčního onemocnění (rýma, kašel, teplota). Děkuji za pochopení a přeji klidné dny.
Mgr. Vít Šťastný

Dalši příspěvky