Informace pro rodiče

Novinkypro rodiče

Vážení rodiče, zasíláme několik aktuálních informací v souvislosti s mimořádnými opatřeními:

1) během uzavření škol pro žáky doporučujeme žákům (zejména první stupeň) sledování pořadu pro školáky na ČT2 od pondělí do pátku – vždy dopoledne

https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3062122-ceska-televize-v-pondeli-spusti-vysilani-pro-skolaky-porad-ucitelka-okamzite-reaguje

2) výukové materiály obdržíte vždy ve středu – buď mailem, whatsapp, sms, doručením do schránky – dle dohody s třídním učitelem,

3) ošetřovné – prosíme o informaci, zda požadujete potvrzení od školy v souvislosti s ošetřovným – potvrzení budeme připravovat během pondělí 16. března. Od úterý 17. března do pátku 20. března si potvrzení můžete vyzvednou před sborovnou (prostor šatem u ZŠ) – hlavní vchod bude otevřen (výtah prosím nepoužívejte), osobně v době od 9:00 do 10:00. Pokud si potvrzení můžete vyzvednout v jiný čas, je třeba se domluvit osobně s Ing. Petrou Vrzáčkovou ( vrzackova.zsprotp@seznam.cz  , tel.: 778 474 900 ) – důvodem omezení provozní doby sekretariátu je eliminace pohybu cizích osob po budově školy, jakož i zamezení shlukování většího počtu lidí na jednom místě – děkujeme za pochopení. Potvrzení o ošetřovném můžeme též ve středu 18. března doručit do vaší poštovní schránky, požadavek prosím předejte Ing. Petře Vrzáčkové,

4) v pondělí by měl být projednán návrh na změnu ošetřovného – nově by měli mít nárok také rodiče žáků do 15 let (nyní je to pouze do 10 let věku dítěte) – proto nám prosím dejte informaci, pokud požadujete potvrzení na ošetřovné i u žáků starších 10 let ať můžeme dokumenty připravit.

Děkujeme za spolupráci a případě jakýchkoli dotazů se prosím neváhejte na nás kdykoli obrátit.


Dalši příspěvky