Karanténa 6.C, 5.B, 6.A

Novinkypro rodiče
Vážení rodiče,
dovolte abych vás informoval o rozhodnutí KHS. Na základě pozitivního testu pedagoga, byla KHS nařízena karanténa pro následující třídy takto:
– 6.C – karanténa nařízena do soboty 30.1.
– 5.B – karanténa nařízena do neděle 31.1.
– 6.A – karanténa nařízena do pondělí 1.2.
karanténa se vztahuje pouze na žáky, ostatní rodinní příslušníci nemají žádná omezení, samozřejmě pokud nemají příznaky onemocnění.
Testování žáků uvedených tříd proběhne v pátek 29.1. v 9:15 u školy – ke škole přijede odběrová sanita, žádanky nachystá KHS, s sebou pouze průkaz pojištěnce. V případě negativního výsledku testování musí žáci dodržet stanovenou karanténu, v případě pozitivního výsledku testování budete kontaktování KHS o dalším postupu. Obědy na dobu karantény budou žákům odhlášeny automaticky. V případě jakýchkoli dotazů mne prosím neváhejte kdykoli kontaktovat.
Zároveň se prodlužuje karanténa žákům 8.A do pátku 29.1 a žákům 3.A do úterý 26.1. V. Šťastný

Dalši příspěvky