Karanténa 8.A

Novinkypro rodiče
Vážení rodiče,
3 žáci 8.A mají pozitivní výsledek testu PCR na COVID-19. Jedná se o žáky, kteří bylo zachyceni v rámci antigenního testování v pondělí a tudíž byli ve škole pouze v pondělí pár minut. KHS nařídila třídě 8.A karanténu, která trvá do pátku 10.12. s testem a do pátku 17.12. bez testu. Neočkovaní žáci i pedagogičtí pracovníci se mohou vrátit zpět do školy po absolvování PCR s negativním výsledkem. Očkovaným žákům a pedagogům je testování doporučeno. KHS vystaví všem žádanky na testování.
Dále byl pozitivně testován PCR testem žák 7.A, jehož pozitivita byla zachycena pondělním testováním. Naposledy ve škole byl krátce v podělí, KHS zatím nenařídila pro třídu žádné opatření. V případě jakékoli změny vás budeme informovat. Děkujeme za spolupráci a přejeme klidné dny.   V.Š.

Dalši příspěvky