Rozhodnutí o přijetí žáků

Novinkypro rodiče
Vážení rodiče,
dovolte, abych vás informoval o přijetí žáků k povinné školní docházce pro školní rok 2021 / 2022.
Přijati byli uchazeči s registračním číslem žádosti: QASLA, G4SB1, HZ4R6, 0QLXE, 0YH6L, SYRQ6, BI6V0, 713S2, CH9BU, 2RZ8S, M1ZJE, 06Y34, LKH8I, DBERC, AY8UU, X2840, 7YVAL, UQ2BQ, RG55N, JJUHS, MOW30.
Řízení o přijetí bylo pozastaveno z důvodu chybějící dokumentace – většinou doporučení PPP / SPC u uchazečů s registračním číslem žádosti: 5RTNR, DGR6C, O61ZB, 1XUEK – v případě doplnění dokumentace, budou žáci přijati.
Odklad povinné školní docházky byl povolen žadatelům s registračním číslem: J3N7A, HI8VL, N607L, NC6P3, D96IU.
Řízení o odkladu povinné školní docházky bylo zastaveno z důvodu scházející dokumentace u žadatelů s těmito registračními čísly: PE553, QVXMX.
Vážení rodiče, rozhodnutí o přijetí Vám bude předáno na společné schůzce, kterou plánujeme na přelom května, června. Na této schůzce bychom vám rádi představili budoucí paní učitelky, včetně asistentů pedagoga. Seznámíme vás s chodem školy, rozdělením žáků do tříd (pravděpodobně 3 třídy na ZŠ) a zodpovíme jakékoli vaše dotazy. O termínu vás budeme informovat buď telefonicky, případně mailem a na webových stránkách školy. Rozhodnutí o odkladu povinné školní docházky vám můžeme na vyžádání zaslat. V případě jakýchkoli dotazů se na nás prosím neváhejte kdykoli obrátit. Přejeme klidné dny a děkujeme za váš zájem o naši školu. V. Šťastný

Dalši příspěvky