Škola i MŠ od pondělí 1.3. uzavřena

Novinky
Vážení rodiče,
na základě rozhodnutí vlády zůstává naše škola od pondělí 1.3. uzavřena. Na celé období budou obědy žákům odhlášeny automaticky – pokud budete mít v době uzavření školy zájem obědy odebírat, je to možné pouze do jídlonosičů. Pro přihlášení obědů na toto období kontaktujte prosím sekretariát školy (778 474 942 nebo 778 474 900). Uzavření školy bude pravděpodobně minimálně na 14 dnů, nicméně přesné datum nevíme a ani nebylo nikde stanoveno, záleží na dalším postupu vlády. Platba za družinu a kroužky stejně tak jako platba za MŠ vám za uvedené období nebude účtována. Rodičům žáků ZŠ a ZŠ speciální se během pondělí ozve třídní učitel, který vás bude informovat o způsobu distanční výuky v konkrétních třídách. Dovoluji si pouze upozornit, že distanční výuka je pro žáky školy povinná a škola musí plnění této povinnosti vyžadovat. Proto vás prosím o součinnost. Děkuji vám za spolupráci a pochopení a přeji klidné dny. V případě jakýchkoli dotazů mne prosím neváhejte kdykoli kontaktovat. V. Šťastný

Dalši příspěvky