Škola od 2. 11. uzavřena

Novinkypro rodiče
Vážení rodiče,
usnesením vlády ČR bylo rozhodnuto o uzavření škol zřízených dle § 16 odst. 9 školského zákona. Z tohoto důvodu bude od pondělí 2. listopadu zahájena na naší škole distanční výuka. O podobě a průběhu distanční výuky vás bude informovat třídní učitel, který bude hlavním garantem komunikace mezi vámi a školou. Distanční výuka je pro tento školní rok povinná a je v zájmu vašich děti, aby v uvedeném období pracovaly. Uvedený stav bude s největší pravděpodobností trvat nejméně do 20. listopadu – v případě jakýchkoli změn vás budeme informovat. Z tohoto důvodu nebudeme požadovat platbu za družinu v měsíci listopadu. Platby za kroužky bude možné převést do druhého pololetí. Velmi vám děkujeme za spolupráci a pochopení. Přejeme vám bezpečné a klidné dny. V případě jakýchkoli dotazů mne prosím neváhejte kdykoli kontaktovat.    V. Šťastný

Dalši příspěvky