ŠKOLA STÁLE OTEVŘENA

Novinkypro rodiče
Vážení rodiče,
ač se to zdá neuvěřitelné, mám pro Vás fantastickou zprávu. NAŠE ŠKOLA I NADÁLE BĚŽÍ A ZŮSTÁVÁ OTEVŘENA. Informace v médiích a mimořádná opatření vlády ČR se nás pravděpodobně stále netýkají. Pobyt na veřejnosti je sice omezen na pohyb maximálně 2 osob, ovšem rodina má výjimku – vzhledem ke skutečnosti, že se považujeme za školu rodinného typu, spadáme pravděpodobně do této výjimky. A tak se na vaše děti těšíme i v následujících dnech. Tedy ve čtvrtek 22. 10. a pravděpodobně i v pátek 23. 10. Velmi vám i vašim dětem děkuji za absolutní nasazení, stejně tak jako pracovníkům školy. Jste pro mě všichni maximální srdcaři a velmi si vás vážím.
Ještě dovětek pana premiéra: „Věřím, že už všichni uvěřili, že to není žádná chřipečka,“ tak jsem rád, že toto vnímá i pan premiér a nechává naši školu nadále otevřenou.
Přeji klidné dny. V. Šťastný

Dalši příspěvky