Tulipánový měsíc

Novinkypro rodiče

Před nedávnem našeho pana ředitele oslovila nezisková organizace Amelie s tím, zda-li by se naši žáci zapojili do Tulipánového měsíce a přispěli svými kresbami, malůvkami a přáníčky. Amelie pořádá Tulipánový měsíc březen od roku 2013. Jako organizace, která nabízí psychosociální pomoc pro onkologicky nemocné a jejich blízké, chce touto akcí zvýšit povědomí o svém fungování a službách, které v Liberci nabízí, na potřebu podpory pro tyto nemocné.

Na konci zimy na stůl v ředitelně přistála řádná hromádka už jarních obrázků dětí z 1. i 2. stupně. Ty se přidaly k dalším obrázkům z dalších škol a nyní zdobí onkologická oddělení nemocnic v Liberci, v Jablonci n. N. a Mamocentrum v EUC klinice v Liberci a kdybyste měli cestu, část jich je také k vidění v OC Forum v Liberci.
L.K.

Dalši příspěvky