Výuka od pondělí 12. 10. nezměněna

Mateřská školaNovinky

Vážení rodiče,

na základě dopisu ministra školství vám sděluji – střídavá výuka 2. stupně základních škol se nevztahuje na školy zřízené dle § 16 ODST. 9 ŠKOLSKÉHO ZÁKONA (u těchto škol pokračuje osobní přítomnost žáků na vzdělávání). Takže od pondělí se nás žádné omezení výuky netýká, kromě změn již dříve avizovaných – při hudební výchově se nezpívá, při tělesně výchově se na druhém stupni necvičí.
Třída 7.A zůstává do středy v karanténě – půjdou do školy až od čtvrtka, 9.A zatím zůstává doma a budeme vědět až podle výsledků testů – do školy mohou až s negativním testem. Jiné informace z hygieny zatím nemáme.
Dále je přerušena výuka plavání, omezeny kroužky – informace jste obdrželi od vyučujících koho se opatření týká. V pondělí 26. října a v úterý 27. října je stanoveno volno pro žáky škol. Na uvedené dny navazují podzimní prázdniny.
Děkujeme za pochopení a přejeme klidné dny.
Mgr. Vít Šťastný,

Dalši příspěvky