Aktuality

ms lyzovani javornik2018 29 20180318 1849091066
Díky příznivým podmínkám a velkému nadšení kolegyň, se opět i letos jelo na lyže. Tentokrát na Javorník. I když nás průběžně strašily bacily a viry a nastaly chřipkové prázdniny... I když už to vypadalo, že vláda zimy předá svoji korunu jaru........ Nakonec lyžovačka byla. 
Přestože z fotek dýchá radost a pohoda, byla to akce, která vyžaduje neustálý dohled nad dětmi, pohotovost, nadšení, velikou zodpovědnost... Velice děkuji kolegyním: Ilině Ondráčkové, Lence Martinové, Heleně Tůmové za jejich odvahu a vše, co k tomu patří, že zrealizovaly tuto povedenou akci. V neposlední řadě bych také ráda poděkovala panu Čečkovi, který nám dělal šoféra.
Lenka Pánková

VÁŽENÍ RODIČE,

Z DŮVODU VYSOKÉ NEMOCNOSTI A PO KONZULTACI S KHS LIBERECKÉHO KRAJE BUDE MŠ UZAVŘENA

VE DNECH 19. 2. AŽ 23. 2. 2018.

VELMI SE OMLOUVÁME ZA KOMPLIKACE A DĚKUJEME VÁM ZA POCHOPENÍ.

nadprems 3 20180115 1935777230

Krásný, slavnostní, vánoční den se konal 20. 12. 2017. Do naší mateřské školy zavítali vzácní hosté z NADACE PRECIOSA, která má sídlo v Jablonci nad Nisou. Přijela nás navštívit osobně paní ředitelka Nadace Preciosa - paní Andrea Kroupová a paní Bc. Lenka Zangová s dárky pro děti. Každé děťátko dostalo svůj osobní dárek, který mu věnoval hodný člověk, zaměstnanec Preciosy. A že jste zvědavy, co se skrývalo v roztomile zabalených balíčkách? Byl to překrásný polštářek.

V přátelské a milé atmosféře se neslo i vystoupení dětí - pásmo básniček, písniček a tanečků, které potěšilo naše duše.

A jak vlastně všechno vzniklo?

Nadace Preciosa naší školce již několikrát pomohla. Letos byla naše MŠ zařazena do projektu "STROM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ". Jsme velice potěšeni a moc si toho vážíme.

MOCKRÁT DĚKUJEME paní ředitelce Nadace Preciosy A. Kroupové, paní Bc. Lence Zangové za vše, co pro nás udělaly a za osobní návštěvu. Zároveň MNOHOKRÁT DĚKUJEME VŠEM, kteří neváhali udělat dobrý skutek a potěšit dušičky dětí z naší mateřské školy.

FOTO ZDE.

skolklog1 1 20180115 1215612470

Velké poděkování za naši mateřskou školu patří panu Bc. Petrovi Mládkovi a paní Lucii Hartmannové za uspořádání závodu „Souboj TITÁNŮ“ dne 16.12.2017 na střelnici ve Sport parku Liberec, jehož nemalý výtěžek ze startovného byl věnován naší mateřské škole.

Krásné a příjemné dopoledne, strávené s těmito úžasnými lidmi, byl darem nejen pro naší školku, ale také pro všechny zúčastněné. Velmi si takovýchto skutků vážíme.

Obzvlášť v tomto vánočním čase si uvědomujeme sounáležitost a laskavost. Váš počin určitě vykouzlí úsměv nejen na tvářích dětí.

 

Děkujeme Vám.

 

Nejkrásnější na světě nejsou věci, ale okamžiky.“

Karel Čapek

 

„Hlavní smysl v tomto životě je pomáhat druhým. Pokud jim nemůžeme pomoci, alespoň jim neubližujte.“

Dalajláma

skolka logo 1 20180115 1898326972Dne 8. 12. 2017 se uskutečnil v Krajské vědecké knihovně v Liberci srdečný hudebně literární komponovaný večer, který pořádala společnost lidí UNITARIA LIBEREC. Výtěžek z benefičního večera byl věnován jako dar dětem z naší mateřské školy. Mnohokrát děkujeme těmto milým lidem: paní Rev. ThDr. Karolína Sofia Pavala, paní Veronika Bellova, pan Ed Kliman. V neposlední řadě děkujeme všem, kteří se podíleli na povznášejícím benefičním večeru a těm, kteří finančně přispěli.

ZŠ a MŠ pro TP Liberec

Lužická 920/7,
Liberec 1, PSČ 460 01

Stravování

Zdravé stravování je zajištěno v naší jidelně.

 

Školní hodiny

Pondělí - Pátek
7:55 - 14:00