Aktuality

den vzniku samostatneho eskoslovenskeho statu 28 10 1918 1 20181103 1807760547
I děti z mateřské školy je potřeba informovat o tom, co bylo před 100 lety. A co by měl každý správný Čech vědět. 
Paní učitelka Helena Tůmová a paní učitelka Bc. Regina Diblíková pro děti vytvořily pěkný prožitkový program, který se týkal naší ČR a trocha historie našeho Československého státu. 
Paním učitelkám patří veliký dík.

podzimni toveni s rodii ijen 2018 7 20181103 1899634197

A opět nám vyšla na podzim příjemná akce s rodiči a jejich dětmi. Jako každý rok se snažíme prohloubit spolupráci s rodiči a MŠ. Ideální se nám zdá, něco společného vytvořit, vypít si kávičku či čajík a popovídat. A povedlo se. I tentokrát si děti s rodiči mohly vyrobit nádhernou podzimní dekoraci a obrázek z přírodnin. Jen se podívejte, jak rozkošná je fantazie našich dětí a rodičů a jak půvabné jsou přírodniny kolem nás. Příroda kolem nás obdarovává tolika krásnými věcmi, jen je stačí v přírodě najít. A to se povedlo právě paní učitelce Bc. Regině Diblíkové a paní učitelce Heleně Tůmové, které tuto akci organizovaly a připravovaly. Moc jim za to děkuji, že se povedla vytvořit příjemná atmosféra a překrásné dekorace a obrázky. Děkuji také rodičům, že si udělali čas na svoje děti a společně tvořili.

FOTO ZDE.

den senior ve stacionai u antotnina 4 20181103 1443153793
Moc hezky připravené pásmo se zvířátky si připravily děti ze třídy Tučňáků s paní učitelkou Helenou Tůmovou a paní učitelkou Bc. Reginou Diblíkovou pro seniory ze stacionáře U Antonína. Každým rokem se s lidmi ze stacionáře setkáváme několikrát do roka a pokaždé to stojí za to. Návštěvy podnikáme moc rádi a vždycky nám setkání dodá fajnovou náladu. Děkuji dětem a paním učitelkám za to, že nacvičily milé pásmo, kterým určitě potěšily nejednu lidskou duši. 
Ještě chci poděkovat panu Čečkovi, který nás spolehlivě dovezl z místa na místo a jeho pejskovi, který si "střihnul" jedno cirkusové číslo přímo ve stacionáři. Proskakoval totiž obručí!!!

mezinarodni den bile hole 15 10 2018 4 20181103 1180195148

Každý z nás nemá to štěstí vidět krásu světa očima. Proto jsem se s paní učitelkou Šárkou Urbanovou rozhodla, že přiblížíme dětem, jak krásné je vnímat krásu světa i očima a zároveň jak umět pomoci člověku, který tuto možnost nemá. Jak se těmto lidem přiblížit bez předsudků, bez ostychu pomoci... Děkuji velice paní učitelce Šárce Urbanové, že se mnou šla do této akce.

FOTO ZDE.

Veliké poděkování posíláme panu Mirovskému, který nám pomáhá nejen jako dobrovolný hasič ze Sboru dobrovolných hasičů Liberec - Sever, ale i jako velmi šikovný truhlář. Podívejte se, jak se budou mít ptáčci v okolí naší MŠ. Pan Mirovský jim vytvořil toto nádherné krmítko. Je to radost pro oči. 
A ještě děkujeme za slepení rozklížených dětských židliček!!!

FOTO ZDE.

ZŠ a MŠ pro TP Liberec

Lužická 920/7,
Liberec 1, PSČ 460 01

Stravování

Zdravé stravování je zajištěno v naší jidelně.

 

Školní hodiny

Pondělí - Pátek
7:55 - 14:00