PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR ZŠ SPECIÁLNÍ

1.P5.P6.P7.PZŠ speciální

Žáci některých tříd ZŠ speciální letos odstartovali prázdniny na příměstském táboře.

DEN 5.

Závěrečný den byl opět akční. Část táborníků se vydala do EkoParku a ostatní vyšlápli do Zoo. Na obou místech nebyla o zážitky nouze!

Po obědě nám paní asistentka upekla horu vynikajících vaflí, které byly vynikající se zmrzlinou i se šlehačkou.

Tak snad zase za rok!!!

DEN 4. 

Čtvrtek byl dnem velké táborové hry. Než byla Pirátská stezka kapitána Nema připravena, zapěli jsme pár písní. Pak jsme se společně vydali na cestu plnou roztodivných úkolů. Cílem bylo nalezení kódu, který nám ukáže, kde je schovaný poklad. Každý pirát dostal svůj diplom a v jídelně na nás už čekaly špagety.

Po obědovém leháru s pohádkou i bez nás neminula diskotéka. I přes počínající únavu všech zúčastněných pirátů, jsme si hodili bokem jedna báseň!

DEN 3.

Třetí den jsme zahájili rozmanitými aktivitami – v některých třídách jsme se vrhli na výrobu pirátské vlajky, jinde probíhaly sportovní aktivity. Společně jsme se sešli při stopované – zloděje i ukradené peníze jsme našli! Pohráli jsme si venku a už tu byl oběd.

Poobědová siesta probíhala u pohádky či při relaxační hudbě s masáží. Den jsme zakončili zmrzlinovým pohárem s čerstvým ovocem a šlehačkou….

DEN 2.

Druhý den byl ve znamení krásného počasí, tudíž jsme nemohli jinak a vyrazili na výlet. Auty jsme se přesunuli do Andělské Hory. U Severů jsme se vrhli na svačinu a pak hurá směr transbordér. Všichni jsme se dosyta povozily přes Lužickou Nisu a pak už nás čekal zasloužený oběd v podobě opékání buřtů. Ke škole jsme se stihli vrátit tak tak, aby na nás rodiče moc dlouho nečekali…..

DEN 1.

Pirátské tvoření – každý správný pirát má svého papouška

Sportovní aktivity

Společný zpěv – píseň Pirátská

Volné aktivity – tanec se zpěvem, relaxace, film Zvonilka a piráti a další….

 


Dalši příspěvky