Příměstský tábor 4.B 29. 6. – 1. 7. 2020

pro rodiče
  1. den začal ve znamení deště, proto jsme si pro obveselení zahráli ve škole Černého Petra.
    Potom jsme vyrazili směr Machnín. Při dobytí hradu Hamrštejn jsme museli překonat několik vodních překážek a nakrmit místní prasátka. Následovalo povození na transbordéru sem a tam. Den jsme zakončili opékáním buřtů u Šrůtků

V úterý jsme se vydali do Šťastné země v Radvánovicích.
Již cesta vlakem byla zážitkem. Ve Šťastné zemi jsme si vyzkoušeli vše, co se dalo. Poskákali si v nafukovacích hradech, prolezli si všechny prolézačky, houpačky, bludiště a skluzavky na hradu.

 

  1. den jsme strávili v Dolánkách.
    Nejprve jsme navštívili Dlaskův statek, kde jsme si prohlédli, jak lidé dříve žili, bydleli a pracovali. Následovala jízda na koloběžkách po cyklostezce. Potom jsme se občerstvili a vydali se přes řeku k bazénku, kde se děti ochladily a procvičily na prolézačkách.

Dalši příspěvky